تلفن: 44941089 | پست الکترونیکی:


معرفی ارزیاب مدیریت همام


شرکت ارزیاب مدیریت همام

روند رو به رشد اعتماد و تاکید مدیران ارشد سازمان ها در بکار گیری استانداردها و الگو های مدیریت نوین نشان از عزم و اراده مدیریت کلان کشور در توانمند سازی و شکوفایی ظرفیت های بالقوه مدیریت سازمان ها را دارد که این هدف، ما را بر آن داشت تا با رویکردی نوین، خدماتی متمایز و با استفاده از ممیزان مجرب در هر صنعت و درک نیازهای مشتری و همراهی آنها در تمام مراحل جهت رسیدن به بهبود مستمر شایستگی خود را برای انجام این امر به مشتریان عزیز به اثبات برسانیم.

شرکت ارزیاب مدیریت همام در زمینه صدور انواع گواهینامه های سیستم های مدیریتی فعالیت دارد.

رویکرد شرکت افزایش سطح کیفیت، دانش، مهارت، بهبود مستمر در سازمان ها می باشد. از این رو در تلاش است با ارائه راهکار های نو برای رشد و بالندگی در جهت بهبود عملکرد سازمان ها گام بردارد. لذا از تمامی تکنیک های روز دنیا و مدل های جهانی در راستای اهداف کیفی استفاده می کنیم.

ما با روابط تنگاتنگ با شرکت های گواهی دهنده که در عرصه بین المللی جایگاه ویژه ای دارند این امکان را برای مشتریان گرامی فراهم کرده ایم تا با توجه به اهداف سازمانی خود، خدمات و محصولات را با کیفیت هرچه بیشتر ارائه دهیم.

استفاده از ممیزان مجرب و آشنا به صنعت مورد ممیزی و ارائه گزارش مکتوب قابل استفاده در بهبود سازمان در تمامی ممیزی ها خط مشی فرایند ممیزی شرکت می باشد.

تنوع ارائه گواهینامه ها و همچنین دامنه کاربرد زیاد نسبت به بسیاری از شرکت های همکار، سرعت در صدور گواهینامه و هزینه نسبتاً مناسب و البته لوگوی ساده و زیبا از مزایای این شرکت است.